Cestovny poriadok, cestovanie, dovolenky
     Dpmk Kosice cestovny poriadok, Mhd Presov cestovny poriadok, Mhd Trnava cestovny poriadok

Cestovny poriadok Odchody autobusov Odchody vlakov Cp spojenie Dovolenka 2014
 

 

  Dpmk Kosice cestovny poriadok    Mhd Trnava cestovny poriadok   Mhd Presov cestovny poriadok

Dpmk Kosice cestovny poriadok

Cestovny poriadok, doprava v meste Košice a iných mestách, recenzia

 

Dpmk Kosice cestovny poriadok  dopravný podnik mesta Košice zabezepečuje pravidelnú  prepravu ôsob v Košiciach najmä prostredníctvom električiek, trolejbusov a autobusov. Je zabezpečená bezbarierová preprava,  známa je aj detská železnica. Okrem iného poskytuje aj umývacie, zajazdové služby a služby turistickej ubytovne. Obyvatelia mesta Košice radi využívajú prepravné služby. Umožňujú nám prepraviť sa do cieľovej stanice za relatívne rýchlu dobu a cenu.

Košice patria k metropole východného Slovenska. Je to krásne mesto s bohatou históriou. Momentálne v má okolo 250000 obyvateľou, je sídlom mnohých významných inštitúcií. Svojim obyvateľom poskytuje veľa zaujimavých kultúrnych podujatí. Je známe vyhodnotenie tkzv. 7 divov Košíc. Dóm Svätej Alžbety, Štátne divadlo Košice, Spievajúca fontána, Hlavná ulica, Medzinárodný maratón mieru, Jakabov palác, Kaplnka Svätého Michala.

 

Mhd Presov cestovny poriadok

 

Prešov je známe mesto na východnom Slovensku. Má asi okolo 92 000 obyvateľov a tak sa zaraďuje k trom najväčším mestám na Slovensku. Z historického hľadiska prišli na územie Prešova Slovania okolo 4-5 st. Je to živé mesto neďaleko Košíc, ktoré ponúka množstvo možností pre svojich občanov a návštevníkov.

Divadlá, kiná, múzea, hvezdáreň...K preprave obyvateľov slúži mestká hromadná doprava Prešov. Tá zabezpečuje prepravu autobusmi a trojebusmi v aglomerácií mesta Prešov. Z prepravou súvisi aj história, ktorá hovorí, že prvé trolejbusy začali v Prešove premávať už v roku 1962. Odchody a príchody dopravných prostriedkov sú popísané v cestovnom poriadku mhd Presov.

 

 

Mhd Trnava cestovny poriadok

 

 

Trnava je mesto známe výrobou čokolády. Má bohatú históriu a turistom môže ponúknúť rôzne zaujimavé atrakcie. Na prepravu osôb služí mestká hromadná doprava mesta Trnava. Tá ponúka komfortnú a rýchlu prepravu po celej Trnave. Ľudia radi využívajú prepravné služby, ušetria tak čas aj peniaze. Autobusy stoja na rôzných zastávkach, takže sa môžeme dostať do rôznych destinácií v Trnave. Pri platbe za cestovné lístky je v ponuke možnosť využiť platbu čipovou kartou.  

 

 

Sad Martin cestovný poriadok

 

Martin je prekrásne mesto na Slovensku, známe už z histórie z obdobia prvej republiky. Aby sme ho mohlí celé lepšie spoznať máme na výber rôzne druhy dopravy. Jednou z nich je aj autobusová doprava. Autobusy zabezpečujú prepravu cestujúcich v rámci mesta Martin a okolia. Na vymedzených zástavkach zastavuje autobus aby mohli cestujúci nastúpiť a previesť sa do cieľovej stanice. Časy odchodov a príchodov autobusov sú napísane v autobusovom poriadku pre mesto Martin.  

 

Mhd Bardejov cestovny poriadok

 

Mestká hromadná doprava v Bardejove ponúka služby prepravy osôb po celom meste Bardejov. Ľudia, ktorý nevlastnia automobilový prostriedok alebo je pre nich výhodnejšie cestovať verejnou dopravou používajú na prepavu mestkú hromadnú dopravu. Mhd sa riadi podľa cestovného poriadku pre Bardejov. Cestovny poriadok obsahuje odchody a príchody mestkých liniek podľa času najčastejších potrieb cestovania obyvateľov. Cestovanie autobusmi sa s dobou snaží byť čoraz komfornejšie. 

Dpmk Kosice cestovny poriadok  obsahuje informácie o cestovaní dopravnými prostriedkami v meste Košice nielen pre obyvateľov mesta Košice.

 

   

Cestovny poriadok

TOPlist TOPlist